طرح پاکت نامه

۱۵ نمونه طرح پاکت نامه ایده آل

طرح پاکت نامه سفارشی راهی عالی برای ایجاد یک تصویر خوب است. برای الهام بخشیدن به طرح پاکت نامه خود، به این خلاقیت های جذاب نگاهی بیندازید. در دنیایی که همه چیز در حال دیجیتال شدن است .اکنون یک چیز بسیار ویژه در مورد دریافت نامه در پست وجود دارد . اولین چیزی که می بینید ، طرح یک پاکت نامه است که دقیقاً به اندازه محتویات آن اهمیت دارد . در طرح های زیر ، همگی پاکت ها دارای یک ویژگی مشترک چشمگیر هستند .

۱.D-Bros

طرح پاکت نامه
این پاکت نامه ها توسط شرکت ژاپنی D-Bros ساخته شده اند . نه تنها زرق و برق دار به نظر می رسند . بلکه این اطمینان را به شما می دهند که هرگز از باز کردن این کاغذهای پر زرق و برق ضرر نخواهید کرد. گیرندگان فقط باید برگه بریده شده را به عقب برگردانند تا پارگی در پاکت ایجاد شود . این طرح ها شامل سه رنگ است . که سه وسیله نقلیه مختلف از جمله هواپیما ،ماشین و قطار در ان نشان داده شده است . و در نهایت انتخاب رنگ برای پاکت نامه کار را کاملاً تکمیل می کند.

۲. طرح Are We Designer

طرح پاکت نامه ایده آل
Are We Designer آژانس طراحی نیست. این جا  یک دفتر طراحی هم نیست . افراد مستقر در این شرکت  آلمانی  طراحان اروپایی هستند.

۳. Chick Chirik

طرح پاکت نامه ChickChirik
پروژه هدیه Chick Chirik ایجاد شد تا هدیه دادن آسان شود. بیشتر موادی که برای بسته بندی استفاده می شوند (مانند کاغذ کرافت و جوت)، مواد بازیافتی ، دست ساز و طبیعی ، نرم بوده و احساس گرما ایجاد می کند . این طرح پاکت نامه ، زیبا و ساده است.

۴. Symphonesia

سمفونیا
Symphonesia یک رویداد سالانه است که توسط دانشجویان روابط بین الملل دانشگاه Padjadajaran برگزار می شود . متشکل از کنسرت های بین المللی ، کنفرانس بین المللی و جشنواره است . آنها برای ایجاد یک آرم جدید در هر ساله تصمیم می گیرند. همین امر باعث می شود که یک پاکت طراحی شود .

۵. دیوید وینز

پاکت های دیوید وینگز
برای هویت شخصی Davide Vignes طراح ایتالیایی طراحی شده است . این پاکت حاوی یک بروشور با نمونه کارهای شخصی و دو کارت ویزیت است . این اثر براساس زبان بصری است . که برای تهیه آرم از ان استفاده شده است. و سبک او را به طور کامل به تصویر می کشد.

۶. Hot Popsicle

پاکت نامه Hot Popsicle
طراح گرافیک راشل کالار یکی از سه دانشجویی بود که در پشت Hot Popsicle قرار داشت . ما هر جنبه ای از طراحی این کارت ویزیت ها را دوست داریم . از انتخاب رنگ ها گرفته تا چوب لولایی که به آن وصل شده است . اما یک ویژگی منحصر به فرد پاکت نامه داشتن حس فوق العاده خنکی  است که به  فرد القا می شود .این طرح پاکت نامه به گونه ای ایحاد شده است که مانند یک دستمال توت فرنگی یخی به نظر می رسد.

۷. Bespoke

پاکت نامه طرح Bespoke
آژانس آلمانی Are We Designer این طرح پاکت نامه را برای دعوت از یک نمایشگاه اتومبیل ایجاد کرده است . که مجموعه رنگ های فعلی را ارائه می دهد. از سال ۲۰۱۲  استودیوی “Wake Awake” یک طراحی زیبا ، آشکار و کاملاً عالی را انجام داد.

۸. Sakura Plus

پاکت Sakura Plus
این تیم در یک آژانس طراحی گرافیک در نیویورک مستقر است . و برای بسته بندی برنج سنتی ژاپنی این پاکت نامه را طراحی کرده است . برای Nail & Spa Sakura. بسته بندی زیبایی ساخته شده است . که برای قرار دادن وسایل ساکارا پلاس در آن مورد استفاده قرار می گیرد .

۹. Ivy Hotel

پاکت هتل پیچک
هنگامی که اقامتگاه تفریحی بالا هتل آیوی در سن دیگو به دنبال افزایش مجالس و اتاق های عروسی خود بود. استودیوی LA مأمور شد یک کیت فروش را برای کمک به فروش تسهیلات ایجاد کند . بخشی از نتیجه این طراحی پیچیده پاکت نامه هایی بود که نشان از برند هتل بالا دارد.

۱۰. Archi & Fonctionnalisme

طرح Archi & Fonctionnalisme
استودیوی طراحی چند رشته ای Chattermark این بسته تبلیغاتی را برای Sylvie Royer تهیه کرد. طراحی منحصر به فرد پاکت نامه نه تنها کارت های ارائه را در خود جای داده است . بلکه از جزئیات مربوط به تیم و پیشنهادات نیز پرده برداری می کند .

.۱۱.From Russia with love

پاکت های طرح از روسیه با عشق

شرکت طراحی گرافیک ۵۰۱ ،  نامه های خود را از طریق پست ارسال می کند. بنابراین  این تیم مجموعه طرح پاکت نامه هایی زیبا را ایجاد کردند . که شامل یک کاغذ قهوه ای سنتی و الگوی چاپ شده در داخل ان است. آنها برچسب های سفارشی طراحی کردند، تا با آنها پاکت نامه ها را ببندند.

۱۲. Self Promotion

پاکت پیشرفت خود Self Promotion
Miriam Sørli Onarheim یک طراح گرافیک از نروژ است. Onarheim پس از کسب مدرک لیسانس هنر در زمینه طراحی گرافیک از دانشگاه Solent در Southampton انگلستان ، این طرح زیبا و اصلی را برای نمایشگاه شخصی خود تهیه کرد.

۱۳. نوشیدنی دارچین

پاکت طرح نوشیدنی دارچین Cinnamon liquers
این طراحی زیبا و یکپارچه از طراح گرافیک مستقر در بروکسل Ewelina Bocian گرفته شده است .این طراحی ها از دهه ۸۰ الهام گرفته اند . بوچیان در مورد طراحی خود اظهار داشت : ” تمام نوشیدنی ها در بطری های ساده و قدیمی قرار داده شده اند. و در کاغذهایی شبیه روزنامه های دهه ۸۰ لهستان بسته بندی شده اند. “

۱۴. ریشه 

پاکت طرحRoots ریشه
این پاکت نامه های جذاب کوچک توسط طراح گرافیک جودی اسمیت طراحی شده است  . این بسته های بذر ، به صورت جداگانه برای منعکس کردن مطالب خود طراحی شده بودند. و همه ان ها روی صفحه چاپ می شدند .

۱۵. طرح پاکت نامه پستچی 

پاکت پستچی
این یک طراحی ساده است. این پاکت های تبلیغاتی توسط الکس کوان طراحی شده اند . تقریباً مانند یک کیسه خرید قهوه ای رنگ هستند . ایده این کار با استفاده از تصویر یک پسر روزنامه فروش گرفته شده است.

 

 

 

اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *