طراحی کارت هدیه

نحوه ساخت طراحی کارت هدیه

گیفت کارت (به انگلیسی: Gift Card) یا کارت هدیه یک کارت کاغذی یا پلاستیکی است که به ازای مبلغی مشخص که در آن وجود دارد قابل خریدن است.در این مقاله طراحی کارت هدیه را بررسی می کنیم.

طراحی کارت هدیه

 

  • اندازه مناسب را انتخاب کنید

به اپلیکیشن Spark دسترسی پیدا کنید و اندازه کارت هدیه ای که می خواهید ایجاد کنید را انتخاب کنید.

  • در مورد تِم خود تصمیم بگیرید

در میان کارت های هدیه قابل چاپ جستجو کنید ، سپس یک الگوی کارت هدیه متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

  • تصویری چشم نواز را انتخاب کنید

پس از انتخاب الگوی کارت هدیه ، عکس ها و تصاویر را برای ارتقاء طرح انتخاب کنید ، یا تصاویر خود را اضافه کنید تا آن را به برن خاص خود اختصاص دهید.

  • تایپوگرافی سفارشی را اضافه کنید

در مرحله بعد ، فونت هایی را انتخاب کنید که متناسب با سبک کمپانی شما باشد(برای خلق طراحی اسم خاص می توانید از ریوال ایران کمک بگیرید). تایپوگرافی ارتباطی قدرتمند بین جوهره تجارت شما و کلمات می باشد و اسپارک(نام سایت ارائه دهنده این مقاله) مجموعه گسترده ای از انتخاب نامه ها را ارائه می دهد.

  • سند خود را بارگذاری و به اشتراک بگذارید

هنگامی که گواهی هدیه قابل چاپ خود را با متن مورد نظر خود پر کردید ، به سادگی طرح خود را به صورت دیجیتالی به اشتراک بگذارید – یا آن را بارگیری کنید و آن را به یک نسخه فیزیکی چاپی تبدیل کنید.

طراحی کارت هدیه

نمونه هایی که منحصر به فرد شما هستند

اگر می خواهید کارت های هدیه ای ایجاد کنید که منحصر به تجارت شما باشد ، روش های بسیاری وجود دارد که می توانید هر الگوی رایگان گواهی هدیه را شخصی سازی کنید. ابتدا می توانید فونت را انتخاب کرده و از آن در کارت هدیه استفاده کنید. در مرحله بعد ، می توانید تصاویر خود را انتخاب کنید – یا از گالری رایگان ما یا با آپلود کردن خود. از یک تصویر برای تغییر پس زمینه کارت هدیه یا به عنوان یک عنصر طراحی خلاق اضافی استفاده کنید. سرانجام ، شما می توانید متن مورد نظر خود را در کارت هدیه اضافه کنید – اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات موجود در رابطه با کمپانی شما است.

طراحی کارت هدیه

 

اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *