طراحی کاتالوگ

کاتالوگ محصولات

نمونه کارهای طراحی کاتالوگ

این که آیا شما مبلمان ، لباس ، وسایل الکترونیکی و یا چیز دیگری را بتوانید بفروشید, طراحی یه کاتالوگ زیبا در جذب مشتری کمک می کند. یک کاتالوگ اطلاعات مهمی در مورد محصولات شما ارائه می دهد. بنابراین ، مشتریان می توانند آگاهانه در مورد خرید خود تصمیم بگیرند.
کاتالوگ یا بروشور کتابچه یا راهنمای معرفی کلیات کالا، خدمات، امکانات و… می‌باشد که از طرف تولیدکننده یا ارائه دهنده به مصرف‌کننده یا مشتری برای معرفی کلی کالا یا خدمات ارائه می‌شود. همچنین در متون ادبیات پارسیان بروشور با عبارت دفترک مترادف شناخته شده‌است.
طراحی

در اینجا ۲۰ قالب برتر آورده شده است.

نمونه های شگفت انگیز محصول 

۱.  RATTU

کاتالوگ

این نمونه های طراحی کاتالوگ تجاری یک طراحی جالب و مدرن را ارائه می دهد که به شما در تبلیغ محصولات خود کمک می کند. این قالب برای طراحان ، عکاسان ، معماران و دیگران مناسب است و در هر دو اندازه A4 و US در دسترس است و شامل ۲۶ صفحه با تنوع گسترده ای از طرح می باشد.

این نمونه یکی از کاتالوگ هایی است که اضافه کردن عکس های محصولات شما در آن بسیار آسان است و متناسب با نیاز خود ، رنگ ها ، متن و فونت ها را تعیین می کنید. 

۲. نمونه دوم طراحی کاتالوگ ایندیزاین

اگر به دنبال الگوهای کاتالوگ مناسب برای تبلیغ یا فروش محصول هستید ، این نمونه برای شما مناسب است.سایز US می تواند به روش های مختلفی و متناسب با نیازهای شما تنظیم شود و شامل ۱۲ صفحه است و در طی فرآیند سفارشی سازی می تواند کمک خوبی برای شما باشد. 

۳.نمونه سوم

طراحی گرافیک

این نمونه کاتالوگ های شیک و مد روز ، به طور خاص برای کسانی که در صنعت مد هستند ،طراحی شده است. اما می تواند برای هر هدف دیگری تامین شود. این قالب در هر دو اندازه A4 و US است و می توانید آن را با استفاده از Photoshop یا InDesign متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

گرافیک

این نمونه یکی دیگر از این قالب های کاتالوگ InDesign که عاشق آن خواهید شد. این نوع کاتالوگ دارای طرح فوق العاده می باشد که در هر دو سایز A4 و US آمده است. از این الگو می توانید برای تبلیغ مبلمان ، پوشاک ، کالاهای الکترونیکی ، لوازم جانبی یا هر چیز دیگری که می خواهید تبلیغ کنید، استفاده کنید.

طراحی لوگو

این نمونه کاتالوگ یک طرح ۲۴ صفحه ای منحصر به فرد را ارائه می دهد که برای شرکت های مدیریت املاک یا مبلمان مناسب است.کاتالوگ A4 InDesign شامل چهار طرح رنگی است که در صورت نیاز به آسانی قابل ویرایش می باشد.

بنر

اگر به دنبال کاتالوگ هایی هستید که می توانید از آنها برای نمایش چندین محصول استفاده کنید این نوع کاتالوگ انتخابی فوق العاده است. قالبی جالب و همه کاره که دارای ۱۴ صفحه طرح بندی منحصر به فرد است. در قالب مربع با ابعاد ۲۱۰ در ۲۱۰ میلی متر وجود دارد که باعث می شود کاتالوگ شما متفاوت باشد. 

طراحی بروشور

این الگوی کاتالوگ تمیز و ساده یک انتخاب عالی برای شرکت های معاصر است که می خواهند یک فروشگاه مدرن ایجاد کنند. الگوی A4 و اندازه اندازه ۳۰ صفحه ارائه می دهد. طرح بندی های منحصر به فرد آن همه در InDesign قابل تنظیم است. این قالب به بهترین وجهی با کاتالوگ های مواد غذایی ، مد ، معماری ، مبلمان و املاک مناسب است.

عکاسی

از محصولات خود عکس های زیبایی تهیه کنید. سپس آنها را با این نوع کاتالوگ شیک به نمایش بگذارید.این نمونه کاتالوگ به دو اندازه A4 و US قابل استفاده است و ۲۴ صفحه از طرح های هوشمندانه و چشم نواز را ارائه می دهد. این نمونه برای مد ، معماری ، فضای داخلی و غیره بسیار عالی است.

طراحی نما

آیا به دنبال ایده های طرح کاتالوگ محصولات برای یک فروشگاه تجاری جدید هستید؟ این نمونه جالب را بررسی کنید. این نمونه ۲۸ صفحه چیدمان زیبا را ارائه می دهد که محصولات شما را به بهترین شکل به نمایش می گذارد. این نوع کاتالوگ به زیبایی سازماندهی شده و در InDesign کاملاً قابل ویرایش است. 

طراحی کاتالوگ محصول

این قالب فروشگاه کالاهای زیبا در سه سبک حرفه ای ارائه می شود. کاملاً قابل ویرایش در InDesign ، این الگو در نامه A4 و ایالات متحده آمده است. تمام آنچه شما باید در InDesign ویرایش کنید اینست که تصاویر خود را در قسمت متغیرها رها کنید. متن خود را تایپ کنید و رنگها و آرم های مورد نظر خود را تغییر دهید. 

طراحی داخلی

این الگوی کتاب کاتالوگ ۲۴ صفحه ای به طور خاص برای طراحان داخلی طراحی شده است. اما می تواند برای هر صنعتی  استفاده شود.
کاتالوگ های ساخته شده با InDesign و Photoshop فقط در اندازه A4 ارائه می شوند. تصاویر ، متن و پس زمینه ها بر روی لایه های مختلف از هم جدا شده اند ، و ویرایش را بسیار آسان می کند و همچنین در این برنامه ها اگر به مشکل برخورده باشید ، یک پرونده راهنما برای کمک به شما در نظر گرفته شده است. 

طراحی نمای داخلی

این یک الگوی کاتالوگ محصول حرفه ای و مدرن است که دارای ۱۶ صفحه می باشد و می تواند برای هر کسب و کاری مورد استفاده قرار گیرد. کل کاتالوگ به راحتی در InDesign ویرایش و تنظیم می شود.
فقط تصاویر و متن های خود را اضافه کنید. رنگ بندی مناسب اعمال کنید. آرم خود را اضافه کنید اکنون کاتالوگ شما آماده ارسال به چاپگرها است. 

طراحی نمای بیرونی

برای کسانی که به دنبال یک چیز متفاوت هستند ، این الگوی کاتولوگ محصولات A5 بسیار جالب است. با تنها ۱۶ صفحه ، این الگو یکی از کوچک ترین کاتالوگ های موجود در GraphicRiver می باشد. مانند سایر قالب های ارائه شده در اینجا ، ویرایش آسان و سریع است.

کاتالوگ محصول

این الگو با ابعاد A4 از ۱۶ صفحه تشکیل شده است که در صورت نیاز برای ویرایش آماده است. پرونده ها همه به خوبی در InDesign سازماندهی شده و لایه بندی شده اند. بنابراین ، می توانید تصاویر خود را به راحتی اضافه کنید ، متن و رنگ ها را تغییر دهید و سند خود آماده کنید تا در هر زمانی آن را چاپ کنید. 

کاتالوگ محصولات

به دنبال کاتالوگی هستید که بطور خاص برای تبلیغ قطعات خودرو طراحی شده باشد؟ این نمونه کاتالوگ را بررسی کنید. دارای قالب A4 و یک طرح ۱۲ صفحه ای است.در چندین لایه سازماندهی شده است تا ویرایش آسان شود و مانند سایر الگوهای موجود در مقاله ، آماده چاپ است. 

کاتالوگ چند منظوره

اگر می خواهید محصولاتتان بدرخشد ، این کاتالوگ آماده چاپ A4 را انتخاب کنید. دارای ۱۶ صفحه در اندازه A4 است. به سادگی تصاویر و متن خود را اضافه کنید. برای مطابقت با نام تجاری یا سلیقه خود رنگ ها را تغییر دهید. سپس پروژه شما آماده ارسال به چاپگرها است. 

کاتالوگ فوتوشاپ

اگر به دنبال یک نمونه کاتالوگ در Word هستید ، این مورد مناسب است. این الگو دارای ۳۴ صفحه با طراحی تمیز و حرفه ای می باشد. این قالب در اندازه کاغذ A4 و US در نسخه های روشن و تاریک ارائه شده است.
فایل ها به خوبی در لایه ها سازماندهی شده اند. در این نوع کاتالوگ  از یک شبکه مستند و یک شبکه پایه برای موقعیت بهتر عناصر استفاده می شود.

کاتالوگ ایندیزاین

این الگویی است که با توجه به صنعت مد طراحی شده است. قالب دارای ۲۴ صفحه است و در هر دو اندازه A4 و US ارائه می شود. پرونده ها با تصاویر ، متن و پس زمینه در لایه های جداگانه برای ویرایش آسان سازماندهی می شوند.

طراحی کاتالوگ فوتوشاپ

یک الگوی دیگر A5 که برای انواع مختلف کسب و کار به راحتی قابل تنظیم است.دارای قالب ۱۶ صفحه ای است و طرح های متنوعی را ارائه می دهد. تصاویر خود را اضافه کنید. متن و رنگ ها را ویرایش کنید.

طراحی کاتالوگ محصول

آخرین و مهمترین نمونه یک کاتالوگ ۱۶ صفحه ای بسیار تمیز و مدرن می باشد که می تواند توسط طیف گسترده ای از مشاغل مورد استفاده قرار گیرد و کاتالوگ InDesign در هر دو سایز A4 و US و همچنین قالب های PDF ارائه می شود.
مانند سایر الگوهای موجود در اینجا ، فقط تصاویر و متن های خود را اضافه کنید و رنگ ها را تغییر دهید. 

طراحی کاتالوگ محصولات

اگر می خواهید نحوه طراحی کاتالوگ محصول را بدانید ، باید بدانید که طراحی کاتالوگ چند صفحه ای از ابتدا کار سختی است. به زمان زیادی و دانش عمیق از برنامه هایی مانند InDesign نیاز دارد.
به همین دلیل است که ما در این مقاله بهترین الگوهای کاتالوگ را پیشنهاد می کنیم. آنها نه تنها طیف گسترده ای از گزینه های چیدمان را به شما پیشنهاد می دهند ، بلکه زمان را نیز برای شما ذخیره می کنند.
اما اگر شما قصد دارید از ابتدا از کاتالوگ خود را بسازید و از یک الگوی آنلاین استفاده کنید ، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. در اینجا چند مورد ذکر شده است:

اگر تصمیم دارید کاتالوگ خود را از ابتدا طراحی کنید ، به یک نرم افزاری مانند InDesign نیاز دارید تا به شما در طراحی کاتالوگ کمک کند.

دو مورد از اطلاعات مورد نیاز شما در زیر آمده است:

  • اطلاعات محصول
  • تصاویر

طراحی کاتالوگ چند منظوره

در این مرحله چگونگی سازماندهی اطلاعات و تصاویر محصول تعیین کنید. حداقل هایی که کاتالوگ شما نیاز دارد:

  • یک پوشش جلو و پشت
  • صفحات معرفی
  • صفحات اصلی: سربرگ ، پاورقی ، رنگ دسته ، ستون های صفحه و غیره
  • فهرست مطالب
  • جداکننده فصل
  • چیدمان محصول 

قدم بعدی تأیید کاتالوگ شما برای اشتباهات و اشتباهات است.این مرحله بسیار مهم است زیرا به محض اینکه برای چاپ هر اشتباهی بروید ، آنجا خواهید ماند.

طراحی کاتالوگ چند منظوره محصول

پس از آماده شدن کاتالوگ شما ، تعیین کنید که چند نسخه نیاز دارید و کیفیت کاغذ مورد نیاز شما چگونه می باشد. تمام این تصمیمات بر هزینه چاپ کاتالوگ شما تأثیر می گذارد. در این مورد با چاپگر خود مشورت کنید. 

 

اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *