طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت چگونه باید یک وب کاربرپسند خلق کند؟

طراحی وب سایت

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست؟ به طراحی وب سایتهایی که در اینترنت نمایش داده می شوند اشاره دارد. این امر معمولاً به جنبه های تجربه کاربر در توسعه وب سایت و نه توسعه نرم افزار اشاره دارد. طراحی وب متمرکز بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای دسک تاپ بود. با این حال ، از اواسط سال ۲۰۱۰ ، طراحی برای مرورگرهای تلفن همراه و رایانه های لوحی اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است.

یک طراح وب روی ظاهر ، چیدمان و در برخی موارد محتوای یک وب سایت کار می کند. به عنوان مثال ، ظاهر به رنگ ها ، قلم ها و تصاویر استفاده شده مربوط می شود. طرح بندی به نحوه ساختار بندی و طبقه بندی اطلاعات اشاره دارد . طراحی سایت مناسب در تهران برای استفاده آسان ، از نظر زیبایی شناسی بسیار دلپذیر است و برای گروه کاربر و مارک وب سایت مناسب است. بسیاری از صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شده اند ، به گونه ای که هیچ اطلاعات و عملکردی غیرمستقیم که ممکن است باعث منحرف یا سردرگمی کاربران شود ، ظاهر نمی شود. از آنجا که محور اصلی خروجی یک طراح وب سایتی (Web) است که اعتماد مخاطبان هدف را به دست می آورد و آن را تقویت می کند ، حذف هرچه بیشتر نقاط بالقوه ناامیدی کاربر ممکن است یک نکته مهم محسوب شود.

دو روش متداول برای سفارش طراحی سایت که به خوبی در رایانه رومیزی و موبایل کار می کنند طراحی پاسخگو و تطبیقی است. در طراحی پاسخگو ، محتوا بسته به اندازه صفحه به صورت پویا حرکت می کند . در طراحی تطبیقی ​​، محتوای وب سایت در اندازه های طرح که با اندازه صفحه نمایش مشترک مطابقت دارند ، ثابت است . حفظ یک چیدمان که در حد امکان سازگار باشد بین دستگاه ها برای حفظ اعتماد و تعامل کاربر بسیار مهم است. از آنجایی که طراحی پاسخگو می تواند در این زمینه مشکلاتی ایجاد کند ، طراحان باید در کنترل از چگونگی ظاهر شدن آثارشان مراقب باشند. اگر آنها مسئول محتوا نیز باشند ، در حالی که ممکن است نیاز به گسترش مهارت های خود داشته باشند ، از این مزیت که دارند می توانند کنترل کامل محصول نهایی را به دست آورند ، لذت می برند.

یکی از عناصر اصلی یک محصول موفق ایجاد نمایشگرهای مؤثر ، کارآمد و بصری دلپذیر است. به منظور تولید چنین نمایشگرهایی با کیفیت بالا ، خواه از نظر گرافیکی (به عنوان مثال ، وب سایت) و یا ملموس (به عنوان مثال ، کنترل از راه دور) ، درک دید انسان به همراه دانش درک بصری لازم است. با مشاهده ، تحقیق و شناسایی نمونه هایی از توانایی های ادراکی ما می توانیم محصولات را مطابق با این خصوصیات وحدت طراحی کنیم. به منظور گسترش چنین مهارتهایی در دنیای طراحی تعامل ، ما “روانشناسی گشتالت و طراحی وب: راهنمای نهایی” را تهیه کرده ایم.

روانشناسی گشتالت نظریه ای از ذهن است که در جنبه های مختلف تفکر ، کنش و ادراک بشر به کار رفته است. به طور خاص ، نظریه پردازان و محققان گشتالت تلاش می کنند ادراک بصری را از نظر شیوه ی سازماندهی فرایندهای اساسی و چگونگی یاری رساندن آنها به ما در شناخت جهان ، درک کنند. ساماندهی این فرآیندهای شناختی برای درک ما از چگونگی تفسیر جریان مداوم اطلاعات بصری که به چشمان ما وارد می شود مهم است و چگونگی تبدیل شدن آن به یک بازنمایی منسجم ، معنی دار و قابل استفاده از جهان. در طی بیست سال گذشته ، کار روانشناسان گشتالت توسط طراحان تعامل و سایر متخصصان درگیر در تولید محصولات برای کاربران انسانی اتخاذ شده است.

در این دوره ، ما تعدادی از بهترین منابع موجود در زمینه روانشناسی گشتالت و ادراک بصری را گردآوری و تلفیق کرده ایم. برای کمک به شما در درک اینکه چگونه می توانید روانشناسی گشتالت را در طراحی وب بکار بگیرید ، ما نمونه های مختلف زیادی از طرح های موجود ارائه داده ایم. اینها توجه به خصوصیات دقیق ، سوالات و ویژگیهای درک بصری دارند. علاوه بر این ، آنها در مورد چگونگی اسکان اینها و در مواردی مورد سوء استفاده قرار می گیرند ، تا از اهداف کاربر یا طراحان یا مشتری پشتیبانی کنند.

طراحی سایت چیست؟

طراحی وب سایت چیست؟

طراحی سایت فرایند جمع آوری ایده ها و تنظیم زیبایی شناسی و اجرای آنهاست که با هدایت اصول خاصی برای یک هدف خاص انجام می شود. طراحی سایت یک فرآیند مشابه ایجاد با هدف ارائه مطالب در صفحات وب الکترونیکی است که کاربران نهایی می توانند با کمک یک مرورگر وب از طریق اینترنت به آن دسترسی پیدا کنند.

وب سایت ها با استفاده از یک زبان نشانه گذاری به نام HTML ایجاد می شوند . طراحان وب با استفاده از برچسب های HTML ، محتوای و ابرداده های هر صفحه را ایجاد می کنند. طرح و ظاهر عناصر درون یک صفحه وب معمولاً با استفاده از CSS یا صفحات سبک آبشار مشخص می شود. بنابراین ، اکثر وب سایتها ترکیبی از HTML و CSS را نشان می دهند که نحوه نمایش هر صفحه در یک مرورگر را مشخص می کند .

برخی از طراحان وب ترجیح می دهند صفحات کد را تایپ کنند (تایپ کردن HTML و CSS از ابتدا) ، در حالی که برخی دیگر از ویرایشگر ” WYSIWYG ” مانند Adobe Dreamweaver استفاده می کنند. این نوع ویرایشگر رابط بصری برای طراحی صفحه وب ایجاد می کند و نرم افزار بطور خودکار کد HTML و CSS مربوطه را تولید می کند. روش محبوب دیگر برای طراحی وب سایت ها ، داشتن سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس یا جوملا است. این سرویس ها قالب وب سایت های مختلفی را ارائه می دهند که می تواند به عنوان نقطه شروع یک وب سایت جدید استفاده شود. سپس وب مسترها می توانند با استفاده از یک رابط مبتنی بر وب ، محتوا را اضافه کرده و طرح را تنظیم کنند.

در حالی که از HTML و CSS برای طراحی ظاهر و احساس یک وب سایت استفاده می شود ، تصاویر باید بطور جداگانه ایجاد شوند. بنابراین ، طراحی گرافیک ممکن است با طراحی وب همپوشانی داشته باشد ، زیرا طراحان گرافیک اغلب تصاویر را برای استفاده در وب ایجاد می کنند. برخی از برنامه های گرافیکی مانند Adobe Photoshop حتی شامل گزینه ” ذخیره برای وب … ” است که راهی آسان برای صادرات تصاویر با فرمت بهینه شده برای انتشار وب فراهم می کند .

طراحی سایت از بسیاری از عناصر بصری کلیدی مشابه انواع طراحی مانند:

چیدمان:این روشچیدمان گرافیک ، تبلیغات و متن است. در دنیای وب ، یک هدف اصلی کمک به بازدید از یافتن اطلاعات مورد نظر خود در یک نگاه است. این شامل حفظ تعادل ، سازگاری و یکپارچگی طرح است.

رنگ: انتخاب رنگ به هدف و مشتری بستگی دارد. این می تواند یک طرح سیاه و سفید ساده تا چند رنگ باشد و شخصیت شخصی یا مارک یک سازمان را با استفاده از رنگ های امن در وب انتقال دهد.

گرافیک: گرافیک ها می توانند شامل لوگو ، عکس ، کلیپ آرت یا آیکون باشند که همگی باعث تقویت طراحی وب می شوند. برای دوستی کاربر ، این کارها باید مناسب کار کنند ، با رنگ و محتوای صفحه وب کار کنند ، در حالی که باعث می شوند بارگیری بیش از حد یا کند نشود.

فونت ها:استفاده از قلم های مختلف می تواند باعث افزایش طراحی وب سایت شود. اکثر مرورگرهای وب فقط می توانند تعداد انتخابی از قلم ها را بخوانند ، معروف به “فونت های وب امن” هستند ، بنابراین طراح شما به طور کلی در این گروه پذیرفته شده کار می کند.

مطالب و محتوا: محتوا و طراحی می توانند برای ارتقاء پیام سایت از طریق تصاویر و متن با یکدیگر همکاری کنند. متن نوشتاری باید همیشه مرتبط و مفید باشد تا خواننده گیج نشود و آنچه را که می خواهد در اختیار آنها قرار دهد تا در سایت باقی بماند. محتوا باید برای موتورهای جستجو بهینه شده و از طول مناسب برخوردار باشد ، و شامل کلمات کلیدی مرتبط می باشد.

شرکت طراحی سایت چگونه باید یک وب کاربرپسند خلق کند؟

شرکت طراحی سایت چگونه باید یک وب کاربرپسند خلق کند؟

علاوه بر عناصر اصلی طراحی وب که سایت را زیبا و بصری قانع کننده می کند ، یک وب سایت باید همیشه کاربر نهایی را در نظر بگیرد. با توجه به عوامل زیر می توان دوستی کاربر را بدست آورد.

پیمایش:معماری سایت ، منوها و سایر ابزارهای ناوبری در طراحی وب باید با در نظر گرفتن چگونگی جستجو و جستجو کاربران ایجاد شوند. هدف این است که به کاربر کمک کند تا با سهولت در یافتن سایت ، به راحتی و با یافتن اطلاعات مورد نیاز خود ، به حرکت در بیاورد.

  • چندرسانه ای: محرک های ویدئویی و صوتی مرتبط در طراحی می تواند به کاربران کمک کند تا اطلاعات را به دست آورند ، و به راحتی و سریع فهم را توسعه می دهند. این می تواند بازدید کنندگان را تشویق به صرف وقت بیشتر در صفحه وب کند.
  • سازگاری: برای افزایش بازدید از آن ، صفحه وب را طراحی کنید تا در مرورگرها و سیستم عامل های مشابه به خوبی عمل کند.
  • فناوری: پیشرفت در فن آوری به طراحان این آزادی را می دهد که بتوانند حرکت و نوآوری را اضافه کنند ، و این امکان را می دهد تا طراحی وب همیشه تازه ، پویا و حرفه ای باشد.
  • تعاملی: با افزودن کادرهای تفسیر و نظرسنجی در طراحی ، مشارکت و مشارکت فعال کاربر را افزایش دهید. با استفاده از فرم های ایمیل و ثبت نام در خبرنامه ، کاربران را از بازدید کنندگان به مشتری تبدیل کنید.
  • متخصصان طراحی سایت ریوال ایران ، رابط کاربری عالی (UI) عالی را برای یک تجربه وب رضایت بخش ایجاد می کنند. آنها برای طراحی از برنامه ریزی و تحلیل مهم استفاده می کنند و به مشخصات مشتری خاص توجه می کنند و فرایند پیچیده را به یک هنر ساده و زیبا تبدیل می کنند
اشتراک مطلب

۳ نظرات در حال حاضر

  1. WOW just what I was searching for. Came here by searching for news Caritta Osmond Kella

  2. Hello! Would you mind if I share your blog with my twitter group? Brigid Stacy Johns

  3. Incredible points. Outstanding arguments. Keep up the great spirit. Lynne Chadwick Saleme

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *