طراحی فاکتور

طراحی فاکتور

نمونه کارهای طراحی فاکتور

شانزده نمونه حرفه ای از این طراحی

طراحی فاکتور و اینفوگرافیک ممکن است مانند دو ماده تجاری کاملاً متفاوت به نظر برسند ، اما در واقع یک چیز کلیدی مشترک دارند: هر دو برایانتقال اطلاعات می باشند.

فاکتور (انگلیسی: Invoice) یک سند تجاری است که توسط فروشنده برای خریدار صادر شده و محصولات، مقادیر و قیمت‌های توافق شده برای محصولات و خدمات که توسط فروشنده برای خریدار فراهم شده را ثابت می‌کند. از دید فروشنده این فاکتور یک فاکتور فروش است. از دید خریدار این فاکتور یک فاکتور خرید است.

با این وجود ، در حالی که اینفوگرافیک ها با استفاده از طرح های رنگارنگ و تجسم داده ها شناخته می شوند ، فاکتورها معمولاً بسیار ساده هستند.

۱. پاسکال دوفور

نمونه فاکتور جسورانه

این نمونه فاکتور حرفه ای برای مارک هایی که دارای شخصیتی دوستانه هستند مناسب است. پیام دوستانه “سلام این فاکتور شماست” در بالای فاکتور چشم شما را جلب می کند و موجب میشود ادامه متن فاکتور را مطالعه کنید.
انتخاب رنگ صحیح برای مالیات ها ، کسرها و قیمت ها تضاد کافی را ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که در تشخیص مبلغ نهایی اشتباه نشود.

۲. پایه

basic-فاکتور-الگوی-کانوناین نمونه فاکتور تمام موارد ضروری صورتحساب را ارائه می دهد.در الگوی فوق فضایی برای نام شما ، نام مشتری ، تاریخ فاکتور و هزینه های ۱۰ مورد از خدمات ارائه شده در نظر گرفته شده است. می توانید در صورت نیاز تعداد بیشتری اضافه کنید.

۳. سرویس آبی

آبی-سرویس-فاکتور-قالب

این نمونه فاکتور به شما امکان می دهد خدمات متنوع و هزینه های هرکدام را به مشتری خود ارائه دهید.

۴. فابیو باسیل

نمونه فاکتور دو برابر

طراح در این فاکتور دو طرفه ، پیچیدگی جالبی را با یک طرح زیبا ایجاد کرده است. مدل طراحی این فاکتور کمک می کند تا مشتری نسبت به خدماتی که از آنها بهره برده است احساس خوبی داشته باشد.

۵-تجاری

تجاری-فاکتور-الگوی-کانون

آیا کار شما فروش انواع محصولات و خدمات است؟ ممکن است فاکتور تجاری بالا همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. این قالب فضایی را برای مواد اولیه محصول ، شرکت تولید کننده ، تخفیف های ارائه شده به مشتری و سایر موارد اختصاص می دهد.

۶. سبک مرکزی

فاکتور جلو و مرکز

قیمت نهایی خود را با استفاده از این طرح به مشتری قرار دهید.در این سند از کنتراست در رنگ فونت استفاده می شود و به این ترتیب امکان متمایز کردن قیمت نهایی با رنگ قرمز و بولد شده از متن سیاه و نازک اطراف آن فراهم می شود.

۷.حمل و نقل سبز

سبز-حمل و نقل-فاکتور-قالب

این نمونه فاکتور سبز مناسب برای معاملات انجام شده در حمل و نقل کالا است.

۸. JPWTemplates

نمونه فاکتور عکاسی

این فاکتور از یک عکس واقعی در عنوان استفاده می کند تا کیفیت خدمات را به خوبی نشان دهد. این یک ایده هوشمندانه است که می تواند برای چندین سرویس از قبیل طراحی گرافیکی ، کارکترسازی ، طراحی داخلی و غیره مورد استفاده قرار گیرد.
اگر می خواهید فاکتور خود را ویژه اختصاصی خودتان ارائه دهید، می توانید از یک عکس خاص یا طرحی از پروژه ای خاص استفاده کنید تا جلوه خاصی به آن بخشید.

۹. طرح های کلاسیک

نمونه فاکتور قرمز

در اینجا نمونه ای از طراحی فاکتور مستقیم آورده شده است که به طور واضح تمام معیارهای مهم فاکتور را نشان می دهد مانند اطلاعات تماس ، خریدهای کالایی ، اطلاعات پرداخت و غیره.

۱۰. استاندارد نارنجی

قالب-نارنجی-استاندارد-فاکتور-قالب

در این نمونه فاکتور شما می توانید آرم خود را در گوشه بالا سمت راست وارد کرده و همچنین ردیف های برای خدماتی که به مشتری خود ارائه داده اید شامل می شود.

۱۱. Bold staitionary

نمونه فاکتور اساسی

این نمونه فاکتور برای تقسیم اطلاعات تماس و اطلاعات پرداخت از یک طرح تقسیم شده استفاده می کند. این رویکرد عاری از هرگونه حواس پرتی یا عناصر فانتزی است.اگر تجارت شما از نوع سنتی است ، این نمونه یک راهنمای عالی است.

۱۲.Novomatic 

نمونه فاکتور زرد

این نمونه فاکتور از سایه های مختلف رنگ زرد استفاده می کند تا قسمتهای مختلف فاکتورها را از هم متمایز کند. این فاکتور همچنین به عنوان زیربنای بیانیه برای کشاندن مشتریان به سمت کانال ها و رسانه های اجتماعی شرکت به عنوان راهی برای ارائه ارتباط پایدار استفاده می کند.

۱۳. استاندارد آبی مینیمال

قالب-آبی-حداقل-استاندارد-فاکتور-قالب

الگوی فاکتور مینیمالیست نشان داده شده در بالا ، برای ارائه خدماتی استفاده می شود که توصیف آن در درباره ارائه خدمات انفرادی دشوار است. با استفاده از مربع بزرگ “Notes” در مرکز سند ، می توانید کانون توجه را بر روی تفاوت های ظریف کار خود قرار دهید.

۱۴. مینیمالیست زرد

فاکتور زرد-مینیمالیستی

رنگ زرد فاکتور را دوستانه تر می کند. در این نمونه هزینه نهایی با قلم بزرگ در گوشه سمت راست نوشته میشود و همچنین حاشیه ی زرد رنگ فاکتور موجب میشود که فاکتور با سایر کاغذ های هم روی میز مشتری مانند کاتالوگ یا موارد دیگری اشتباه گرفته نشود.

۱۵. Victory

الگو-پیروزی-فاکتور

در این نمونه فاکتور ، فضایی را برای لوگو در گوشه پایین سمت چپ در نظر گرفته شده است.در وسط فاکتور ، توضیحات کاملی درباره هر یک از خدمات  ارائه می دهد.این نمونه یک فرم صورتحساب منحصر به فرداست اگر در طی مدت زمان طولانی چندین سرویس ارائه داده اید.

۱۶. بنر نرم

قالب نرم-بنر-فاکتوراین نمونه فاکتور توسط طراحان حرفه ای طراحی می شود. ارائه یک فاکتور رنگارنگ و متناسب با نام تجاری به مشتریان ، روشی مطمئن برای حفظ مشتری و جذب مجدد آنها برای خرید بیشتر است.در این طرح از یک پس زمینه سبز استفاده می شود تا هزینه های گزاف خدمات برای مشتری حیرت آور نباشد.

 

اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *