طراحی نوشت افزار

نمونه کارهای طراحی ست اداری

اسراری که برای طراحی یک ست باید بدانید

طراحی, ست, اداری

طراحی, ست, اداری

در تجارت ، دقیقاً مثل همه مشاغل اتفاقات زیادی می افتد.

ست اداری یک منبع بازاریابی ” قدیمی” است که امروزه به همان اندازه کارآمد است که در قرن شانزدهم کارآمد بود و شما نباید آن را رد کنید یا از آن غافل شوید.

پیشینه ست اداری در ایران، به گذشته‌های بسیار دور، یعنی زمانی که سومری‌ها بر روی لوحه‌های گلی، مفاهیم مرتبط با یکدیگر و ادامه‌داری را می‌نوشتند، بازمی‌گردد. شکل عینی نخستین کتاب‌ها، به صورت اتاقی بوده‌است که ورق‌های خشتی کتاب، که هر کدام چند سانتی‌متر ضخامت داشته‌اند، در طبقه‌های نصب شده به دیوارهای این اتاق قرار می‌گرفتند.

امروز ما به شما خواهیم گفت که کجا می توانید بهترین طراحی ست اداری مقرون به صرفه و بلافاصله در دسترس را پیدا کنید تا ظاهر حرفه ای و نهایی را  به بیزینس خود ببخشید.

۱- طراحی ست اداری چیست؟

ست اداری نامی است که به متریال مورد نیاز برای ارتباطات کتبی و چاپی و بصری ، به ویژه در تجارت ، شرکت ها و سازمان ها داده می شود. وسایل اداری از قبیل سربرگ ، پاکت نامه ، قلم و مداد ، دفترچه یادداشت و غیره.

طراحی ست اداری به استفاده از هنرهای گرافیکی سفارشی برای این موارد بالا اشاره دارد تا آنها را به بخشی از تصویر یک برند تبدیل کنیم ، که معمولاً شامل لوگو ، نام و شعار به علاوه عناصر گرافیکی برای عمومی کردن آنها می شود.

طراحی نوشت افزار

طراحی ست اداری چیزی است که می توانید یک طراح گرافیک را برای انجام آن استخدام کنید یا در صورت داشتن مهارت های طراحی خوب از یک رویکرد  DIY (اصطلاحی است که از دهه ۱۹۵۰ میلادی در برخی کشورهای غربی به ویژه ایالات متحده آمریکا رواج پیدا کرد و معنای آن تعمیر، اصلاح، ساختن یا انجام برخی کارهای فنی در خانه یا بیرون از خانه بدون کمک خواستن از متخصصان و استادکاران آن رشته‌است) استفاده کنید .و ببین ، راه حل مدرن برای این امر در آژانس های عکس و شرکت هایی است که مجموعه ای از الگوهای طراحی ست اداری را ارائه می دهند که می توانید متریال خود را خریداری ، سفارشی سازی و استفاده کنید. این طرح های نوشت افزار بلافاصله در دسترس هستند و هزینه بسیار کمتری نسبت به نرخ ساعتی یک طراح دارند!

طراحی نوشت افزار

۲- پنج مزیت 

اگر هنوز از استفاده از وسایل ست اداری با کیفیت بالا و مارک تجاری برای شرکت خود اطمینان ندارید ، به این ۵ دلیل قدرتمند توجه کنید تا بتوانید یک طراحی ست اداری امروزی را دریافت کنید:

۱- طراحی با نفوذ کمتر

بیشتر منابع بازاریابی نوعی مفهوم کاملا جلوی چشم شما دارند. هدف آنها جلب توجه مردم و ارسال پیام به آنها است. ست اداری تجاری بسیار ظریف تر است ، به جای فریاد زدن نام شرکت و خدمات شما به مشتری هر بار که به نامه ای که برای آنها ارسال کرده اید یا فاکتورهایی که برای آنها ارسال کرده اید ، نگاه می کنند، ظرافت به کار ببرید. . این رویکرد غیرقابل نفوذ یک فرایند موفقیت آمیز است که به قرن ها پیش برمی گردد.

۲- بسیار قابل مشاهده

با استفاده از تبلیغات ، آگهی روی کاغذ کوچک و حتی رسانه های اجتماعی یا وب سایت خود ، برای اطمینان از اینکه برند شما را می یابید ، می بینید و به یاد می آورید ، باید “مبارزه کنید”. اما هنگامی که از ست برند دار استفاده می کنید ، این دید را داده اید ، زیرا جایگاه برند شما به معنای واقعی کلمه مناسب است.

۳- باعث میشود حرفه ای به نظر برسید

داشتن ست اداری شخصی باعث می شود تا شما (و شرکت شما) حرفه ای ، جدی و قابل اعتماد به نظر برسید. این نه تنها بر مشتریهای آینده شما بلکه بر همکاران و کارمندانتان تأثیر می گذارد.

۴- افراد را درگیر می کند

ست اداری مشاغل مرسوم نه تنها مردم را به یاد شما می اندازد بلکه آنها را به برند شما نیز متصل می کند. هربار که مکاتبات را در بالای نامه تجاری خود بفرستید ، هربار که فاکتور مارک تجاری را ارسال می کنید ، مشتریان (یا مشتریان بالقوه) این پیام را دریافت می کنند که می خواهید و برای تجارت خود ارزش قائل هستند و به آن پاسخ می دهند.

۵در بیشتر بودجه ها قابل دسترسی است

تلاش های بازاریابی می تواند برای مبتدیان ،Freelancers  (فریلنسر کسی است که سرویس‌ها یا خدمات خود را بدون تعهد درازمدت به کارفرما ارائه می‌کن) و مشاغل کوچک کاملاً مبارزاتی باشد. با این حال ، بسته های نوشت افزار اساسی در تجارت معمولاً مهم نیست که چقدر گران باشد. و به لطف آژانس های عکس استوک و پیشنهاد آنها در الگوهای طراحی ست اداری مشاغل ، داشتن ست شخصی و شرکتی نیز بدون متضرر شدن قابل انجام است.

طراحی نوشت افزار

۳-  آیتم های مورد نیاز

از آنچه تاکنون صحبت کردیم ، احتمالاً دریافت کرده اید که ست اداری تجاری یک دارایی توانگر است و ممکن است تعجب کنید که این یکی از موارد ضروری است تا حرفه ای به نظر بیایید و فرصت برندسازی وسایل نوشت افزار را از دست ندهید. در لیست زیر ۵ متریال نوشت افزار اساسی برای مشاغل ذکر شده است.

و اگر به دنبال الهام بخشیدن به ایده های طراحی ست اداری هستید ، این لیست جالب را بررسی کنید.

 

کارت ویزیت

کارت های ویزیت با خلاقیت وسیله ای برای معرفی شرکت شما به مشتری جدید یا مشتری های بالقوه حتی یک همکار ، شریک یا رقیب آینده نگر است.

کارت های ویزیت در جایی کار می کنند که نمی توانید و چون آنها در دراز مدت در اختیار مشتری قرار می گیرند ، هنگامی که شما یا نماینده تان نباشید، اینگونه برند  شمارا به نمایش گذاشته می شود.

داشتن کارت ویزیت های سفارشی و خوب طراحی شده ، بیانگر میزان حرفه ای بودنتان و قدردانی شما از مشتریان است.

طراحی کارت ویزیت

سربرگ 

(سربرگ بخشی در بالای نامه‌های اداری است که شامل نام سازمان، نشان و آدرس می‌باشد)

کلیه مکاتبات ارسال شده در مشاغل شما باید حاوی نامه ای باشد که با برند شما سازگار باشد. این المان برای تمام حضورهای نامحسوس و غیرقابل نفوذی که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم ، بر برند شما در همه ارتباطات تأکید می کند.

برای این کار ، شما به یک طراحی ست اداری با خلاقیت زیاد نیاز دارید که چشم را به خود جلب می کند اما خواننده را از محتوای نامه منحرف نمی سازد .

طراحی نوشت افزار - سربرگ ها

پاکتهای شرکتی

یک پاکت نامه مارک دار معادل پست الکترونیکی در زندگی واقعی و حالت فیزیکال است: این اطمینان را می دهد که نامه شما در بین هرگونه توده نامه ها مشخص شود ، به گیرندگان کمک می کند تا با برند شما آشنا شوند ، ارتباط شما را پیش بینی کرده و احتمال خوانده شدن نامه را افزایش دهند.

برای هر منظور حتماً پاکت نامه هایی در اندازه های مختلف داشته باشید و فراموش نکنید که پاکت های بزرگتر با مطالب مهم تر همراه هستند.

طراحی نوشت افزار - پاکت های شرکتی

پوشه ها

در هر صورت ، شما باید بیش از یک ورق کاغذ را با هم گروه کنید ، یک پوشه یک ضرورت برای ارائه این نظم است.

هر پوشه می تواند شامل یک بسته از بروشورها ، جزئیات قیمت گذاری و سایر برگه های اطلاعاتی برای مشتریان یا اسناد داخلی مانند قراردادها ، نسخه های فاکتور و جزئیات مشتری باشد ، یک پوشه برند دار شده مناسب برای تهیه این اوراق مهم می باشد و در حالی که نام تجاری شما را به خاطر می آورد به راحتی در یک میز یا قفسه شلوغ قرار می گیرید. به علاوه ، پوشه ها شانس اضافی برای خلاقیت و دید بیشتر دارند زیرا فضای اضافه کردن تصاویر ، گرافیک و موارد دیگر را دارند.

طراحی نوشت افزار - پوشه های شرکتی

فاکتور

سفارشی کردن فاکتورها با طراحی برند شما روشی فوق العاده ساده است تا تجارت شما جدی شود و به مشتری خود کمک کنید تا دقیقاً با یک نگاه دقیقاً از آن فاکتور مطلع شود.

به طور معمول ورق های فاکتور امکان طراحی زیادی را نمی دهد ، اما هنوز هم اضافه کردن لوگوی شما و نسخه بسیار مینیمالیستی از طراحی نوشت افزار شما یک حرکت عاقلانه است.

طراحی نوشت افزار - صورت حساب شرکتی

۴- کالاهایی که دارای ارزش هستند

دیگر موارد ست اداری موجود چیست؟ آیا هرکدام از آنها مفیدتر از دیگران است؟ مطمئناً بله بهترین دارایی های اضافی آنهایی هستند که در فعالیت های تجاری شما به هدف منتهی می شوند ، اما رضایت مشتری را نیز افزایش می دهند و فرصتی برای پخش صدای شرکت شما می شوند ، زیرا می توانید این موارد را به عنوان حسن نیت شرکت به مشتری هدیه دهید. بهترین ۵ مورد را در زیر ذکر کردیم.

 

قلم و مداد

آنها لوازم اداری اساسی هستند و تقریباً در همه نوع مشاغل و در بیشتر تعاملات تجاری مورد استفاده گسترده قرار می گیرند و هر بار که شخصی از قلم یا مداد با آرم و نام شما استفاده می کند ، شرکت شما را به وجود می آورند.

طراحی نوشت افزار - قلم و مداد

کارت و تقویم

کارتهای تبریک و کارت پستال برای تعطیلات یا علامت گذاری به عنوان نقطه عطف شرکت ، روشی مناسب برای تقویت روابط مشتری است. تقویم های مارک شده یک نشانه مفید برای زندگی روزانه هستند و شرکت شما را هر روز در تمام طول سال حفظ می کنند. بد نیست!

طراحی نوشت افزار - تقویم

دفترچه یادداشت

شما تمام روز در محل کار خود را یادداشت می کنید ، کارمندانتان نیز این کار را انجام می دهند ، می خواهید شرط بندی کنید که مشتری های شما نیز در میز کمکی خود در خانه به قلم و کاغذ نیاز دارند؟ یک نوت بوک یا یک دفترچه یادداشت با لوگو شما فوق العاده است تا اطمینان حاصل کنید که اگر یک یادداشت سریع با اطلاعات مهم به دست می آورید ، با نام تجاری شما سازگار است ، و باعث می شود یک تصویر ظریف عالی در زندگی روزمره مشتری باشد.

طراحی نوشت افزار - دفترچه یادداشت
لیوان قهوه ، فنجان و  لیوان قهوه کاغذی

لیوان های قهوه می توانند کم اهمیت تر از سایر دارایی های موجود در این لیست باشند ، اما مطمئناً ارزش آن را دارند. اگر آنها را به مشتری هدیه می دهید لوگوی شما در شبانه روز روی میز آنها ، در دست آنها ، داخل کمد آنها قرار خواهد داشت.

یک modern twist (نوعی طراحی پیچ و خم دار) در این مورد در فنجان های برند دار استفاده میشود و بهترین است: لیوان کاغذی برند دار، یک تکه مقوا ساده با دید بسیار زیاد می باشد.

طراحی نوشت افزار - لیوان و فنجان قهوه

USB Pendrives

دارایی دیگری که بودجه بیشتری را می طلبد ، اما با ارزش بسیار بیشتری در این روز ها دارد . به خصوص اگر با پرونده های دیجیتال کار می کنید ، داشتن حافظه USB برند دار با کیفیت عالی و ظاهری حرفه ای و انتقال آنها به مشتریان روشی بسیار مؤثر برای جلب نفع آنها و تجارت با آنهاست.

طراحی نوشت افزار - حافظه فلاش

۵-دستیابی به یک تصویر کاملاً حرفه ای با طراحی سفارشی

ست اداری بخشی از فعالیتهای روزانه تقریباً همه مشاغل است. و اکنون می دانید که هر بار که کارت ویزیت می دهید ، هربار که نامه شرکتی ارسال می کنید ، هر بار که از مشتری می خواهید یک فرم را امضا کند ، فرصتی برای تقویت تصویر برند تجاری خود دارید و ارتباط بین آن شخص و شرکت خود را به روشی غیر تهاجمی تضمین می کنید.

 

اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *