طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران باید موثر باشد و با انتقال پیام خاص خود در حالی که همزمان بازدید کننده را درگیر می کند عملکرد مورد نظر خود را انجام دهد. عوامل مختلفی از قبیل سازگاری ، رنگ ، تایپوگرافی ، تصاویر ، سادگی و کارایی همه در طراحی وب سایت خوب نقش دارند.

هنگام طراحی سایت در تهران عوامل اصلی بسیاری وجود دارد که به چگونگی درک آن کمک می کند. یک وب سایت به خوبی طراحی شده می تواند به اعتماد سازی کمک کرده و بازدید کنندگان را برای انجام اقدامات راهنمایی کند. ایجاد یک تجربه کاربری عالی شامل اطمینان از بهینه سازی طراحی وب سایت شما برای قابلیت استفاده از آن (فرم و زیبایی شناسی) و اینکه استفاده از آن چقدر آسان است(عملکرد) می باشد .

طراحی سایت

در زیر چند راهنمایی وجود دارد که هنگام بررسی پروژه وب بعدی خود به شما کمک می کند:

۱. اهداف وب 

وب سایت شما نیازهای کاربر را تأمین می کند. داشتن یک مقصود ساده و روشن در تمام صفحات به شما کمک می کند تا کاربر با آنچه شما ارائه می دهید تعامل برقرار کند. هدف طراحی سایت در تهران چیست؟ آیا اطلاعات کاربردی مانند “How to guide” را می رساند؟ آیا یک وب سایت سرگرمی مانند پوشش ورزشی است یا می خواهید محصولی را به کاربر بفروشید؟ اهداف مختلفی وجود دارد که وب سایتها ممکن است داشته باشند اما اهداف اصلی مشترک برای همه وب سایتها وجود دارد:

توصیف تخصص

ساختن اعتبار شما

Generating Leads (نقشه سایت که کادر هایی با خطوط به هم مرتبط می شوند)
فروش و مراقبت های بعدی

طراحی سایت

۲. سادگی

سادگی بهترین راه برای در نظر گرفتن تجربه کاربری و قابلیت استفاده وب سایت شماست. در زیر روش هایی برای دستیابی به سادگی از طریق طراحی وجود دارد.

 

رنگ

رنگ قدرت برقراری ارتباط پیامها و برانگیختن پاسخهای عاطفی را دارد. پیدا کردن یک پالت رنگی متناسب با برند شما به شما امکان می دهد تا بر رفتار مشتری نسبت به نام تجاری خود تأثیر بگذارید. انتخاب رنگ را به کمتر از ۵ رنگ محدود کنید. رنگهای مکمل بسیار خوب کار می کنند. ترکیب رنگهای دلپذیر باعث افزایش جذب مشتری می شود. همچنین باعث می شود کاربر احساس خوبی داشته باشد.

تایپ

تایپوگرافی نقش مهمی درطراحی سایت در تهران دارد. توجه را جلب می کند و به عنوان تفسیر بصری صدای برند ها عمل می کند. فونت ها باید خوانا باشند و حداکثر از ۳ قلم مختلف در وب سایت استفاده کنید.

تصویرسازی

Imagery هر جنبه بصری است که در ارتباطات مورد استفاده قرار می گیرد. این شامل فوتوگرافی ، تصویر ، فیلمبرداری و انواع شکل های گرافیکی است. کلیه تصاویر باید رسا باشند و روح شرکت را به خود بگیرد و به عنوان تجسم شخصیت برند عمل کند. بیشتر اطلاعات اولیه ای که در وب سایت ها مصرف می کنیم بصری است و به عنوان اولین تاثیر ، مهم است که از تصاویر با کیفیت بالا استفاده شود . در نتیجه یک تصور حرفه ای و معتبر در ذهن بازدید کنندگان  ایجاد می شود .

 ۳. جهت یابی

نویگیشن روشی است برای یافتن سیستم در وب سایتهایی که بازدید کنندگان در آن تعامل دارند. آنچه را که به دنبال آن هستند می یابند. پیمایش وب سایت برای حفظ بازدید کنندگان مهم است. اگر نویگیشن وب سایت ها باعث سردرگمی بازدید کنندگان شود ، تسلیم می شوند و آنچه را که در جای دیگری نیاز دارند پیدا می کنند. نگه داشتن مسیریابی ساده ، شهودی و سازگار در هر صفحه مهم است.

طراحی سایت در کرج

۴. شکل خواندن 

الگوی مبتنی بر F رایج ترین روشی است که بازدید کنندگان در یک وب سایت متن را اسکن می کنند. مطالعات ردیابی چشم نشان داده است که بیشتر آنچه مردم می بینند در قسمت بالا و چپ صفحه است. طرح F شکل از الگوی طبیعی مطالعه ما در غرب (چپ به راست و بالا به پایین) تقلید می کند. یک وب سایت طراحی شده موثر با یک الگوی طبیعی برای اسکن صفحه با خوانندگان کار کنید.

طراحی سایت در تهران۵. سلسله مراتب بصری

سلسله مراتب بصری ترتیب عناصر در طراحی سایت در تهران از لحاظ ترتیب اهمیت است.این کار یا با اندازه ، رنگ ، تصاویر ، کنتراست ، تایپوگرافی ، فضای سفید ، بافت و استایل انجام می شود. یکی از مهمترین کارکردهای سلسله مراتب بصری ، ایجاد نقطه کانونی است. این مهمترین اطلاعات را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.

طراحی سایت چگونه انجام می گیرد؟

۶. محتوا

یک طراحی سایت در تهران به صورت موثر دارای طراحی عالی و همچنین محتوای عالی است. با استفاده از مطالب عالی و جذاب زبان و با تبدیل کردن آن مطالب برای مشتری می توانید بازدیدکنندگان را به خود جذب کرده و تحت تأثیر قرار دهید.

طراحی سایت
۷. طرح مبتنی بر شبکه

شبکه ها به ساختار طراحی شما کمک می کنند و محتوای شما را منظم نگه می دارند. شبکه به تراز کردن عناصر موجود در صفحه و تمیز نگه داشتن آن کمک می کند. طرح مبتنی بر شبکه ، محتوا را در یک ساختار شبکه سفت و محکم با ستون ها قرار می دهد. بخش هایی که به صف قرار می گیرند و احساس تعادل می کنند و نظم و نتیجه را در یک وب سایت زیبایی شناسی شده وارد میکنند.

طراحی سایت۸. زمان بارگذاری

انتظار برای بارگذاری وب سایت موجب ضرر بازدید کنندگان می شود. تقریبا نیمی از بازدید کنندگان وب انتظار دارند که یک سایت در ۲ ثانیه یا کمتر بارگیری شود. آنها به صورت بالقوه سایتی را که در ۳ ثانیه بارگیری نمی شود ، ترک می کنند. بهینه سازی اندازه های تصویر به بارگذاری سریع سایت شما کمک می کند.

طراحی سایت چیست؟

۹ . نمایشگر موبایل

بیشتر افراد برای مرور وب از تلفنهای خود یا دستگاههای دیگر استفاده می کنند. مهم است که ساختمان وب سایت خود را با یک طرح پاسخگو در نظر بگیرید که وب سایت شما بتواند روی صفحه های مختلف تنظیم شود.

طراحی سایت

 

اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *