طراحی امضا

طراحی امضا

نمونه کارهای طراحی امضا

این نوع طراحی چیست و چگونه انجام می گیرد؟

کلمه امضا را می توان به عنوان “الگوی متمایز ، محصول یا ویژگی مشخص شده برای شناسایی شخصی یا چیزی” تعریف کرد. ظراحی امضاء ، یک طراحی منسجم و منحصز به فرد و مبتنی بر شخصیت شرکت شما است که در کلیه ارتباطات چاپی ، دیجیتال و وب استفاده می شود.

امضاء یا دستخط یک نمایش دست‌نویس از نام، لقب، یا حتی یک ضربدر ساده‌است و افراد روی اسناد می‌نویسند تا مدرکی باشد برای نیت فرد. نویسندهٔ امضا را امضاکننده می‌گویند.

طراحی امضا

چرا داشتنش اهمیت دارد؟

مردم شما را به یاد می آورند. مردم وقتی بارها و بارها همان مارک منحصر به فرد را می بینند ، شما و شرکت شما را به خاطر می آورند.هنگامی که آنها به محصول یا خدمات شما نیاز دارند ، شما اولین کسی هستید با آن تماس می گیرند. از طرف دیگر ، ممکن است آن شخص هرگز به محصول یا خدمات شما نیاز نداشته باشد ، اما ممکن است دوست او یا عضو خانواده اش احتیاج پیدا کند. داشتن یک برند امضا باعث افزایش آگاهی و دید در بین مشتریان فعلی ، مشتریان بالقوه و شبکه های شخصی و حرفه ای شما می شود.

شما مانند تجارت در کنار هم نیست. در این روز و سن آسان است که خودتان این کار را انجام دهید. برای همه چیز از طراحی لوگو و کارت ویزیت گرفته تا بروشورها ، کاتالوگ ها و وب سایت ها تعداد زیادی الگوی ارزان قیمت یا رایگان وجود دارد. مشکلی که در مورد این الگوها وجود دارد این است که اگرچه ممکن است به اندازه کافی خوب به نظر برسند ، اما برای تجارت شما مناسب نیستند شما از الگویی مشابه صدها مشاغل دیگر استفاده خواهید کرد ، و شرکت شما با بقیه تفاوتی نخواهد داشت. اگر نام تجاری شما بی نظیر و به یاد ماندنی نیست و شخصیت شرکت شما را منعکس نمی کند و فرصت های بالقوه را از دست می دهید.

برند امضا

برند امضا یک تصویر حرفه ای را به تصویر می کشد. داشتن یک برند امضا منحصر به فرد توسط یک طراح گرافیک آموزش دیده باعث می شود حرفه ای تر به نظر برسید و این باعث افزایش اعتبار برای تجارت شما می شود. طراحان فرهیخته سالها مورد تاریخچه طراحی گرافیک ، تئوری رنگ ها ، استفاده از تایپوگرافی و عکاسی را آموزش می بینند و تجربه می کنند. دلایل صوتی وجود دارد که چرا مکان خاصی برای آرم ، نوعی فونت ، نوعی تصویر و تنوعی از رنگ ها در نظر گرفته می شود. همه این عناصر ترکیب شده اند تا احساسی ایجاد کنند که در مورد شرکت شما با مردم صحبت کند. احساسات می تواند سنتی ، غریب ، مترقی یا روشنفکر باشد. برند امضای شما با مخاطبان شما ارتباط برقرار می کند ، بنابراین باید از تصویر مناسب استفاده کنید.

چه اتفاقی می افتد که مردم شما را به خاطر می آورند وقتی یک تصویر حرفه ای ایجاد می کنید؟ جذب مشتری شما بالا می رود ، حفظ مشتری شما بالا می رود ، که به نوبه خود به افزایش سود شما کمک می کند.

 

اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *