سایت های طراحی دعوت نامه

سایت طراحی دعوت نامه

پنج نمونه از بهترین برنامه ها و سایت های طراحی دعوت نامه 

دعوت نامه ها به اندازه خود مناسبت اهمیت دارند. خواه عروسی ، نامزدی یا تولد کودک باشد – دعوت کنندگان یک مکان ویژه را در نظر می گیرند. در حالی که هنوز هم برخی مناطق از دعوتهای فیزیکی استفاده می کنند ، بسیاری از آنها به دعوتهای دیجیتالی روی آورده اند. در این مقاله بهترین نمونه سایت های طراحی دعوت نامه را بررسی می کنیم.

سایت طراحی دعوت نامه

طراحی دعوت نامه دیجیتال آسان است. شما تلفن اندرویدی خود می توانید دعوت نامه دیجیتال درست کنید و نیازی به نشستن جلوی رایانه نیست. بسیاری از برنامه های رایگان وجود دارند که می توانید با استفاده از آنها دعوت نامه های الکترونیکی را برای مناسبت های مختلف ایجاد کنید.

در اینجا ما بهترین برنامه های سازنده کارت دعوت دیجیتال را در Android معرفی می کنیم.

اگر به دنبال طراحی دعوت نامه دیجیتال اختصاصی هستید ریوال ایران بهترین گزینه برای طراحی های شما است.

۱. Canva

این مورد بهترین برنامه برای طراحی گرافیک دیجیتال می باشد ، می توانید از این برنامه برای ایجاد دعوت نامه های عروسی نیز استفاده کنید. نه فقط دعوت های عروسی بلکه این برنامه برای موارد مختلف مانند  نامزدی ، تولد کودک و غیره پیشنهاداتی ارائه می دهد. بنابراین کانوا یکی از سایت های طراحی دعوت نامه است، که به صورت عالی این کار را انجام می دهد.

طراحی دعوت نامه

دعوت نامه

در Canva می توانید تمام موارد را ویرایش کنید و تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید. بنابراین به محض انتخاب یک طرح خاص ، می توانید برای مناسبت خود آن را اصلاح کنید. شما همچنین می توانید عناصر جدید اضافه کنید. امکان دیگری که این برنامه به شما می دهد این است که می توانید به تعداد صفحات اضافه کنید و همزمان از چندین تصویر استفاده کنید.
از آنجا که شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارید ، برنامه طرح های شما را ذخیره می کند. می توانید از طریق سیستم های دیگر نیز به آن دسترسی داشته باشید.

Invitation Maker یکی دیگر از اپلیکیشن های و سایت های طراحی دعوت نامه شیک است. می توانید از این برنامه برای طراحی انواع دعوت نامه استفاده کنید. فقط به کارت دعوت عروسی محدود نمی شود بلکه به شما امکان می دهد برای هر مناسبتی دعوت نامه ایجاد کنید.

طراحی دعوت نامه شیک

طراحی دعوت نامه خفن
دعوت نامه ها با متن بارگذاری شده اند که می توانید طبق نیاز خود آنها را تغییر دهید. همچنین مجاز به اضافه کردن متن و برچسب های جدید برای تزئین دعوت نامه می باشید. برنامه تم های زیادی را ارائه می دهد . تنها چیزی که در اینجا وجود ندارد ، امکان اضافه کردن تصاویر دلخواه است.

۳. DESYGNER

۴-(INVITATIONS CARD MAKER (GIF/VIDEO

با این مورد از سایت های طراحی دعوت نامه می توانید دعوت نامه های تصویری ساده ایجاد کنید، همچنین برنامه به شما امکان می دهد GIF یا دعوت نامه های ویدیویی نیز ایجاد کنید. پس از انتخاب موضوع ، متن دلخواه خود را اضافه کرده و به دلخواه خود آن را ویرایش کنید. متأسفانه ، تعداد تم های آن محدود است.

طراحی گرافیک

طراحی دعوت نامه زیبا

در حالی که برنامه به شما امکان می دهد ویدیو و GIF ایجاد کنید ، نسخه های رایگان کیفیت را کاهش می دهند. اگر می خواهید ویدیوی HD داشته باشید ، مجبور خواهید بود که نسخه اصلی را خریداری کنید.

۵.WEDDING CARD MAKER

در صفحه اول خود ، برنامه تم های مختلفی در شکل های مربع ، عمودی و افقی ارائه می دهد ، و پیدا کردن تم مناسب را آسان می کند.
در حالی که تم ها با هیچ متنی همراه نیستند ، یک برگه ویژه وجود دارد که باید جزئیاتی مانند نام زوج ، محل برگزاری و زمان را اضافه کنید. غیر از این ، شما باید تمام اطلاعات را با استفاده از گزینه متن به صورت دستی اضافه کنید. می توانید برچسب ها و تصاویر را نیز اضافه کنید. بنابراین این مورد هم یکی از بهترین سایت های طراحی دعوت نامه می باشد.

دعوت نامه شیک

دعوت نامه زیبا
طرحی و توسعه این اپ در هند بوده است و عمدتا برای کاربران هندی قابل استفاده است. اگر یک عروسی هندی آینده داشته باشید، ممکن است این برنامه را بپسندید.

کارت دلخواه خود را ایجاد کنید

اگر شما یک کپی فیزیکی از کارت دعوت با صفحات متعدد دارند، باید از هر صفحه یک عکس بگیرید، سپس آنها را با استفاده از برنامه های تبدیل تصویر به PDF از فروشگاه Google Play ، به یک PDF تبدیل کنید . پس از آماده شدن PDF ، آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

طراحی کنید و به اشتراک بگذارید

در مواقعی که گیرنده در کشور دیگری زندگی می کند ارسال دعوت نامه فیزیکی دشوار است. در این دنیای دیجیتال ، نیازی به نگرانی نیست. فقط کافی است به یکی از اپلیکیشن ها یا سایت های طراحی دعوت نامه مراجعه کنید. یک دعوت نامه ی دیجیتال با گوشی خود طراحی کنید و سپس آن را برای آنها ارسال کنید.
تمام کارتهای ایجاد شده در بالا ، تصاویر ساده ای هستند که می توانید از طریق ایمیل ارسال کرده یا در برنامه های پیام رسانی اجتماعی مانند Facebook ، WhatsApp ، Instagram و غیره به اشتراک بگذارید .

 

اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *