برندسازی

اصول اولیه برندسازی

برندسازی

این دوره پایه و اساس برندسازی و طراحی را فراهم می کند. در این دوره شما نه تنها با روند ایجاد مواردی مانند لوگو و مارک های تجاری ، بلکه با طرح بندی ، ترکیب و موارد دیگر نیز آشنا خواهید شد.
شما همچنین می توانید از پروژه های واقعی برای یادگیری پیچیدگی های نرم افزارهایی مانند Adobe Photoshop ، Illustrator و InDesign استفاده کنید. تسلط بر این ابزارها روند کاری شما را به میزان قابل توجهی سرعت میبخشد.

مستر کلاس طراحی گرافیک: متوسط

این دوره مهارت های طراحی شما را در Adobe Creative Suite افزایش میدهد. برای شروع این دوره فرض بر این است که شما اطلاعات اولیه درمورد Adobe Photoshop / Illustrator را دارید. شما می توانید با تکمیل یک کمپین بازاریابی دیجیتال از ابتدا تا انتها تجربه بیشتری کسب کنید.
این کلاس چیزی بیشتر از بهبود مجموعه مهارتهای فروش شما است. زیرا به جنبه های عملی اداره کردن یک تجارت نیز میپردازد و شما بهترین روش برای ارائه خدمات برندسازی خود به مشتری و قیمت گذاری بر پروژه های مستقل را نیز یاد می گیرید.

Adobe CC masterclass: Photoshop, Illustrator, Adobe XD, InDesign

این دوره چیزی بیشتر از کار با نرم افزارهای فوق را در بردارد و همچنین باعث میشود که بر اصول طراحی لوگو، وب سایت و اپلیکیشن های تلفن همراه مروری سریع و آسان داشته باشید.

تسلط بر طراحی گرافیک: فرایند برند سازی و طراحی

این روزها برندسازی یکی از عوامل اصلی بازاریابی است. طراحان با آگاهی کامل از برندهای تجاری خدمات ارزشمند و کاملاً مطلوبی را به شرکتها ارائه می دهند. در این دوره ، شما ساخت یک پکیج طراحی و برند تجاری ، از جمله پکیج های سه بعدی و همچنین قالب صفحات وب ، را تجربه می کنید.

فتوشاپ و ویرایش مستر کلاس

این دوره یک پرش عمیق به ویرایش عکس ، روتوش و دستکاری آن است. شما در این دوره پروژه هایی را تکرار خواهید کرد که مربی شما برای مشتریانی در دنیای واقعی طی ۱۴ سال کار آزاد برندسازی انجام داده است.

دوره تکمیلی طراحی گرافیک مبتدیان

در این دوره شما به درک کاملی از اصول برندسازی میرسید. که می توانید با مهارت ها و ابزارهای پیشرفته تری از آن استفاده کنید. علاوه بر مبانی نظریه رنگ و ترکیب ، تایپوگرافی ، تجربه کاربری ، روندهای فعلی و موارد دیگر را نیز یاد خواهید گرفت.

تسلط بر طراحی لوگو در Adobe Illustrator

لوگوی یک شرکت از مهمترین عناصر برند آن است. و این به این معنی است که طراحی لوگو یک مهارت فوق العاده با ارزش است. در این دوره نه تنها تئوری طراحی لوگو ، بلکه روند خلاقیت و نحوه استفاده از ابزارهای Adobe Illustrator را مطالعه خواهید کرد. و همچنین در مورد جزئیات عملی نحوه کار با مشتری و بهترین راه برای نشان دادن کار خود به صورت حرفه ای نیز خواهید آموخت.

 

 

اشتراک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *